SORULAR VE CEVAPLAR

İhtiyacıma uygun olan aleti nasıl bulabilirim?

Bize e-mail, faks veya telefon yoluyla ulaşıp detaylı bilgi verebilirsiniz. Üretimde olan yeni modellerimiz ile ilgili bilgilerin yanısıra, benzer uygulamalarda kullanılmış ve başarılı olmuş aleti size önerebiliriz. Cox'un sürekli devam eden Araştırma Geliştirme Çalışmaları doğrultusunda her zaman yeni uygulamalara ve ihtiyaçlara çözüm bulmaktan memnuniyet duyarız. İhtiyaçlarınızı tam olarak bilirsek, size uygun aleti üretebiliriz (minimum üretim adedi gereğince).

Yedek Parçaları nasıl temin edebilirim?

Tüm Cox ürünleri kötü kullanıma karşı dayanaklı üretilmiştir. Ancak, parçalar yine de hasar görmüş olabilir. Basit aletlerde ürün değişimi daha ucuz ve kolay bir yoldur. Diğer taraftan daha kompleks yapıda, güçlü, pahalı ve karmaşık alet için arzu ettiğiniz yedek parçayı bizden temin edebilirsiniz. "Yarı fiyatına başka bir ürün alabiliyorken neden Cox marka ürün almalıyım" ? diye düşünebilirsiniz. Ekonomik açıdan düşünülecek olunursa, düşük fiyata, yarı veya daha az kaliteyle baş başa kalmış olursunuz. Oysaki tüm Cox ürünleri çok yüksek kalite standardında, uzun kullanım ömrü garanti edilerek tasarlanıp, üretilmiştir.

Kullandığım ürün çok yavaş dışarı çıkıyor ve ellerim çok yoruluyor. Ne yapabilirim?

Kullandığınız tabancanın tetikleme oranı ürününüzün yoğunluğuna göre daha düşük seviyede olabilir. Bunun için daha yüksek tetikleme oranına sahip, daha güçlü bir manuel tabanca kullanabilirsiniz. Bu, daha hızlı çalışmanızı sağlarken, yorulmanızı da önleyecektir. Bu çözüme seçenek olarak olarak şarjlı tabancalarımızı da kullanabilirsiniz.

Mekanizmanızın yeni bir kullanımı için bir fikrim var. Ne yapmalıyım?

Her zaman yeni uygulamalara ve ihtiyaçlara çözüm bulmaktan memnuniyet duyarız. Ama unutmayın ki, Cox'un tetikleme mekanizması dünyada patentini almış bir tasarımdır.